Home > O firmie

O firmie

Premium housing

Czym się zajmujemy

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji luksusowych projektów architektonicznych o wysokim standardzie. Od wizualizacji do realizacji.

Projektowanie ‘pod klucz’ polega na wykonaniu projektu aranżacji wnętrza wraz z fotorealistycznymi wizualizacjami, następnie przeprowadzany jest nadzór projektowy i techniczny oraz codzienna koordynacja prac budowlanych i dostaw materiałów, tak aby zoptymalizować czas potrzebny do zakończenia projektu. Efektem finalnym prac jest gotowy do zamieszkania apartament w Twoim stylu. Jeśli potrzebujesz pomocy przy zrealizowaniu swoich marzeń dotyczących wnętrza Twojego apartamentu lub domu, skontaktuj się z Premium Housing, które chętnie Ci pomoże.

Premium housing

Karolina Zielińska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która aby móc realizować swoje marzenia i upiększać otaczającą nas rzeczywistość  postanowiła zrezygnować z korporacyjnej kariery.

Z miłości do pięknych wnętrz oraz pasji do dobrego designu zrodziło się Premium Housing, które ma przybliżyć piękno i poprawić komfort życia osobom, które tego pragną, bo przecież  faktem jest, że większość danego nam czasu spędzamy właśnie we wnętrzach, które mają znaczący wpływ na jego jakość i codzienne funkcjonowanie.

Prywatnie wielbicielka podróży, która mieszkała już w Paryżu, Nowym Jorku, Los Angeles i Canberze, aby móc na dłużej powrócić do ukochanego Wrocławia.

 

Premium housing

Misja

Zapewnienie kompleksowej usługi najbardziej wymagającym klientom – ludziom sukcesu, aby dzięki wsparciu Premium Housing mogli cieszyć się otaczającym ich pięknem i zmienić swoje życie na lepsze, oszczędzając swój jedyny, prawdziwie ograniczony zasób, jakim jest czas. Naszym celem jest realizowanie najskrytszych marzeń klientów o pięknym, niepowtarzalnym wnętrzu.

Premium housing

Dlaczego my

Kompleksowa usługa

Optymalizacja czasu i pieniędzy

Pod klucz

Gotowe do zamieszkania wnętrze o jakim marzysz

Dbałość o każdy szczegół

Sprostamy najwyższym oczekiwaniom