Home > O firmie

O firmie

Premium housing

Czym się zajmujemy

Sprzedażą luksusowych, gotowych do zamieszkania apartamentów we Wrocławiu, cechujących się świetną lokalizacja, spektakularnym widokiem na panoramę miasta oraz otoczonych zielenią, sprzyjającą relaksowi.

Wszystkie apartamenty wykończone są w najwyższym standardzie, przy użyciu najlepszych materiałów oraz najnowszych sprzętów i oryginalnych rozwiązań. Dzięki wyjątkowym projektom, dostosowanym do indywidualnych potrzeb, elegancki styl doskonale łączy się z wygodą i funkcjonalnością, tak aby przyszli mieszkańcy mogli cieszyć się ze wszystkich jego zalet.

Premium housing

Karolina Zielińska

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, która aby móc realizować swoje marzenia i upiększać otaczającą nas rzeczywistość  postanowiła zrezygnować z korporacyjnej kariery.

Z miłości do pięknych wnętrz oraz pasji do dobrego designu zrodziło się Premium Housing, które ma przybliżyć piękno i poprawić komfort życia osobom, które tego pragną, bo przecież  faktem jest, że większość danego nam czasu spędzamy właśnie we wnętrzach, które mają znaczący wpływ na jego jakość i codzienne funkcjonowanie.

Prywatnie wielbicielka podróży, która mieszkała już w Paryżu, Nowym Jorku, Los Angeles i Canberze, aby móc na dłużej powrócić do ukochanego Wrocławia.

 

Premium housing

Misja

Zapewnienie kompleksowej usługi najbardziej wymagającym klientom – ludziom sukcesu, aby dzięki wsparciu Premium Housing mogli cieszyć się otaczającym ich pięknem i zmienić swoje życie na lepsze, oszczędzając swój jedyny, prawdziwie ograniczony zasób, jakim jest czas. Naszym celem jest realizowanie najskrytszych marzeń klientów o pięknym, niepowtarzalnym wnętrzu.

Premium housing

Dlaczego my

Bez pośredników

Kompleksowe rozwiązanie bez dodatkowych kosztów

Pod klucz

Urządzone, luksusowe apartamenty gotowe do zamieszkania

minimum formalności

Kupując gotowy produkt oszczędzasz swój cenny czas